Tulemused

Siia kuvatakse kõik võistluste tulemused.

Vaata kõiki tulemusi siit.

Audrus toimunud Porsche Sprint Challenge NEZ ja Eesti meistrivõistluste 3. etapi mõlemad sõidud võitis EST1 Racing meeskonna sõitja Thomas Padovani

2. juulil toimus Audrus Porsche Ringil Euroopatasemel motospordivõistlus Porsche Sprint Challenge NEZ ja Eesti meistrivõistlused. Tegemist oli Põhja-Euroopa piirkonna Porsche GT3 CUP suurima võidusõiduga, kus osales kokku 18 parimat Baltikumi, Soome ja Prantsusmaa võistlejat ja nende meeskonnad.

Eestit esindasid võistlustel Porsche Eesti tiimi koosseisus Thomas Kangro, Raivo Tamm, Tommi Haru ning EST1 Racing tiimi koosseisus Thomas Padovani, Oliver Tiirmaa ning Gert Jugala.

Ühe võistluse jooksul sõideti kokku 17 ringi Porsche ringil. Võidusõitjad sõitsid Porsche GT3 CUP autodega.

Esimese võistluse võitis Thomas Padovani EST1 Racing tiimist. Teise koha pälvis Marius Bartkus Porsche Club Lithuania tiimist ning auhinnalisele kolmandale positsioonile jäi Thomas Kangro Porsche Estonia tiimist.

Teise võistluse võitis samuti Thomas Padovani EST1 Racing tiimist. Teisele kohale tõusis eestlane Thomas Kangro Porsche Estonia tiimist ning kolmanda koha pälvis soomlane Tommi Haru Porsche Estonia tiimist.

Vaata galeriist nii võistlusi kui ka selle ümber olnud Porsche Weekendi melu. Õhus oli pinget, boksermootori kriiskamist, kuumade rehvide lõhna, närvikõdi, hasarti ja kiirust.

16. Daniel Skurnik (Soome) (Katkestas)
  17. Jukka Eerola, JPE Racing/Relaa Racing (Katkestas)

Audrus Porsche Weekendi raames toimunud võistlus oli rahvusvaheliselt tunnustatud Porsche Sprint Challenge NEZ 3. etapp ja ühtlasi ka Eesti meistrivõistlused. Kokku toimub hooaja jooksul 6 etappi – neist esimesed kaks olid Lätis Bikerniekis ja Soomes Botniaringil ning järgmised kolm toimuvad Kumiringil Soomes, Porsche Ringil Eestis ja hooaja viimane etapp toimub Alastaros Soomes. Etappide tulemusena selgub selle aasta parim võitja ja parim meeskond.